G-KARATE VLAANDEREN


©2021 G-Karate Vlaanderen - Gebruiksvoorwaarden

EUsportlink

Trainingen

Maandag Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag Zaterdag Zondag

Trainingen G-Karate Vlaanderen


Maandag (‘t Geleeg Leopoldsburg)

Maandag (Groenhof, Scherpenheuvel)

Maandag (VZW Martine van Camp, Diest)

Maandag (Zaal Mosa, Maaseik)


Dinsdag (Intesa, Berbroek)

Dinsdag (Dojo JKS benelux, Kuringen)

Dinsdag (Nederheem, Tongeren)

Dinsdag (PTS, Maasmechelen)

Dinsdag (WZC dorpvelt, Zonhoven)


Woensdag (MPI Ter Heide, Zonhoven)

Woensdag (BUSO St Gerardus, Diepenbeek)

Woensdag (Evenmentenhal, Zonhoven)

Woensdag (Dageraad, Kortessem)


Donderdag (KIDS, Hasselt)

Donderdag (Laekerveld, Houthalen)

Donderdag (VTI, Oostende)

Donderdag (‘t Geleeg, Leopoldsburg)

Donderdag (VZW Het Trapke, Heusen-Zolder)

Donderdag (Mariagaarde, West-Malle)


Vrijdag (De Piste, Houthalen)

Vrijdag (VZW Avalon, Buggenhout)

Vrijdag (Fort van Merksem, Antwerpen)

Vrijdag (De witte mol, Mol)


Zaterdag (Dojo JKS Benelux, Kuringen)

Zaterdag (Jeugdcentrum Sint-Gillis, Dendermonde)

Maandag

Sporthal ‘t Geleeg,

Caimolaan 130

3970 Leopoldsburg

18.00u tot 19.00u: Wapentraining

19.00u tot 20.00u: Reguliere G-training

Eric Bortels

Hilde Vaes

Celly Poelsmans

Dagcentrum Groenhoef

Groenhoef 67

3270 Scherpenheuvel-Zichem

14.00u tot 15.00u Rollers volwassenen

Pascal Faes


Marijke Geukens


Eric Bortels

Frederic Verhulst

Vzw Martine Van Camp

Turnhoutsebaan 57

3294 Diest

Elke eerste maandag van de maand van 10.30u tot 11.30u Lopers

Robert Schneider

Emma Jeunen

Zaal Mosa

Eikerstraat 42

3680 Maaseik.

Iedere 1ste en 3de maandag v/d maand 19.00u tot 20.00u

Dinsdag

Intesa,

Steenweg 3

3540 Berbroek

Van 10.15u tot 11.15u, Lopers + Rollers volwassenen

Eric Bortels

JKS Benelux Honbu Dojo

Slangebeekstraat 21

3511 Kuringen

Visuele beperking

Eric Bortels

Fik Billen

Eric Bortels

Natascha Meeuwissen

Nederheem VZW

Heurkensberg 3

3700 Tongeren

10.30u tot 11.30u: Lopers + Rollers volwassenen

PTS

Europaplein 36

3630 Maasmechelen

20.30u tot 21.30u Lopers ASS + fysiek en

verstandelijke beperking

Robert Schneider

Dave Kengen

Eric Bortels

Carine Swinnen

Woensdag

MPI Ter Heide

Jacob Lenaertsstraat 33

3520 Zonhoven

10.30u tot 11.30u: Lopers volwassenen

BUSO de Dageraad,

Tapstraat 12

3720 Kortessem

09.00u tot 10u00 , 10.30u tot 11.30u (2wekelijks)

Lopers jeugd + volwassenen

Eric Bortels

Hilde Vaes

Eric Bortels

Jo Pollaris

Evenementenhal Den Dijk

Rozenkransweg 4

3520 Zonhoven

2 wekelijks Lopers + ASS 17.00 tot 18.00u

BUSO Sint Gerardus

Sint-Gerardusdreef 1

3590 Diepenbeek

13.30u tot 14.30u Rollers + lopers jongeren

en volwassenen

Fik Billen

Natascha Meeuwissen

Eric Bortels

Annick Engelen

Stefanie Verbraeken

Woonzorgcentrum Het Dorpvelt

Engstegenseweg 3

3520 Zonhoven.

10.30u tot 11.30u G-karate algemeen

Eric Bortels

Jo Pollaris

Donderdag

Sporthal Laekerveld,

Guldensporenlaan 16/A

3530 Houthalen-Helchteren

20.00u tot 21.00u Rollers volwassenen


Eric Bortels

Jo Pollaris

Jan Scrayen

BUSO het KIDS,

Borggravevijversstraat 9

3500 Hasselt

18.00u tot 19.00u ASS + auditief jeugd 7-18 jaar.

Steve Cools

Sporthal VTI

Duivenhokstraat 92

8400 Oostende

19.30u tot 20.30u, G-karate algemeen


Sporthal ‘t Geleeg

Caimolaan 130

3970 Leopoldsburg

19.00u tot 20.00u: ASS + leermoeilijkheden


Eric Bortels

Jo Pollaris

Natascha Meeuwissen

Pascal Faes

Marijke Geukens

VZW Het Trapke

Domherenstraat 3

3550 Heusden-Zolder

Van 18.30u tot 19.30u Lopers algemeen


Peter de Raedt

Kelly Schonk

G-Kaido Sportzaal basisschool Mariagaarde

Oude Molenstraat 11

Westmalle

Van 18.30u tot 19.30u algemene training


Hilde Vaes

Bita Hassani

Frederike Scholtz


Vrijdag

VZW Avalon

Broekstraat 27

9255 Buggenhout

14.00u tot 15.00u enkel rollers

15.30u tot 16.30u enkel rollers


Koen Spitaels

Fort van Merksem

Fortsteenweg 120

2170 Merksem (Antwerpen)

20.00u tot 22.00u Roller + Lopers volwassen


Ludo l’ Ecluse

Rudy de Ridder

Eric Bortels

Dagcentrum de Piste

Oudstrijderslaan 44F

3530 Houthalen-Helchteren

(Maandelijks) 10.00u tot 11.00u Algemene G-training


De witte Mol

Galbergen 21

400 Mol.

Van 10.15 tot 11.15 algemene G-training


Jo Pollaris

Zaterdag

Jeugdcentrum Sint Gillis

Otterstraat 58

9200 Dendermonde

17.00u tot 18.00u Jongeren + volwassenen met motorische beperking

Honbu Dojo JKS Benelux,

Slangebeekstraat 21 3511 Kuringen

Ass Lopers kind beginners 10.00u tot 10.50u

Ass Rollers + Lopers kind 11.00u tot 11.50u

Ass Lopers kind beginners 12.00u tot 12.50u


Eric Bortels

Jo Pollaris

Britt Quanten

Valerie Gijbels

Ludo l’ Ecluse

Rudy de Ridder

Zondag Online trainingen