G-KARATE VLAANDEREN

I-KARATE GLOBAL BELGIUM


©2021 G-Karate Vlaanderen - Gebruiksvoorwaarden

Trainingen

Maandag Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag Zaterdag Zondag

Trainingen G-Karate Vlaanderen


Maandag (‘t Geleeg Leopoldsburg)

Maandag (VZW Martine van Camp, Diest)

Maandag (VZW Het Trapke, Heusen-Zolder)


Dinsdag (Dojo JKS benelux, Kuringen)

Dinsdag (Nederheem, Tongeren)

Dinsdag (PTS, Maasmechelen)

Dinsdag (WZC dorpvelt, Zonhoven)

Dinsdag (Sporthal, Maaseik)

Dinsdag (Klimop St.-Truiden)


Woensdag (Intesa, Berbroek)

Woensdag (MPI Ter Heide, Zonhoven)

Woensdag (Evenmentenhal, Zonhoven)

Woensdag (Dageraad, Kortessem)

Woensdag (Sporthal de Klodde, Zele)


Donderdag (KIDS, Hasselt)

Donderdag (Laekerveld, Houthalen)

Donderdag (VTI, Oostende)

Donderdag (‘t Geleeg, Leopoldsburg)

Donderdag (G-Kaido, West-Malle)


Vrijdag (De Piste, Houthalen)

Vrijdag (VZW Avalon, Buggenhout)

Vrijdag (Fort van Merksem, Antwerpen)

Vrijdag (De witte mol, Mol)

Vrijdag (Sporthal de Klodde, Zele)


Zaterdag (Dojo JKS Benelux, Kuringen)

Zaterdag (Sportcentrum Sint-Gillis, Dendermonde)

Maandag

Sporthal ‘t Geleeg,

Caimolaan 130

3970 Leopoldsburg

18.00u tot 19.00u: Wapentraining

19.00u tot 20.00u: Reguliere G-training

Pascal Faes


Marijke Geukens


Eric Bortels

Frederic Verhulst

Vzw Martine Van Camp

Tulpenstraat 6, Diest

3294 Diest

Elke eerste maandag van de maand van 10.30u tot 11.30u Lopers

Robert Schneider

Sporthal Maaseik

Sportlaan 8

3680 Maaseik.

19.00u tot 20.00u

Dinsdag

Intesa,

Steenweg 3

3540 Berbroek

Van 10.00u tot 11.00u, Lopers + Rollers volwassenen

Eric Bortels

JKS Benelux Honbu Dojo

Slangebeekstraat 21

3511 Kuringen

Visuele beperking 14.00u - 15.00u

Eric Bortels

Nederheem VZW

Heurkensberg 3

3700 Tongeren

10.30u tot 11.30u: Lopers + Rollers volwassenen

PTS

Europaplein 36

3630 Maasmechelen

20.30u tot 21.30u Lopers ASS + fysiek en

verstandelijke beperking

Robert Schneider

Dave Kengen

Eric Bortels

Carine Swinnen

Woensdag

MPI Ter Heide

Jacob Lenaertsstraat 33

3520 Zonhoven

13.30u tot 14.30u: Lopers volwassenen

BUSO de Dageraad,

Tapstraat 12

3720 Kortessem

09.00u tot 11.00u (2wekelijks)

Lopers jeugd + volwassenen

Eric Bortels

Eric Bortels

Jo Pollaris

Evenementenhal Den Dijk

Rozenkransweg 4

3520 Zonhoven

2 wekelijks Lopers + ASS 17.00 tot 18.00u

Stefanie Verbraeken

Woonzorgcentrum Het Dorpvelt

Engstegenseweg 3

3520 Zonhoven.

10.30u tot 11.30u G-karate algemeen

Eric Bortels

Jo Pollaris

Donderdag

Sporthal Laekerveld,

Guldensporenlaan 16/A

3530 Houthalen-Helchteren

20.00u tot 21.00u Rollers volwassenen


Eric Bortels

Jo Pollaris

BUSO het KIDS,

Borggravevijversstraat 9

3500 Hasselt

18.00u tot 19.00u ASS + auditief jeugd 7-18 jaar.

Steve Cools

Sporthal VTI

Duivenhokstraat 92

8400 Oostende

19.30u tot 20.30u, G-karate algemeen


Sporthal ‘t Geleeg

Caimolaan 130

3970 Leopoldsburg

19.00u tot 20.00u: ASS + leermoeilijkheden


Eric Bortels

Jo Pollaris

Pascal Faes

Marijke Geukens

Peter de Raedt

Kelly Schonk

Containerbouw G-Kaido 

Industrieweg 24B 

2390 Westmalle 

Van 19.00u tot 19.50u algemene training


Vrijdag

VZW Avalon

Broekstraat 27

9255 Buggenhout

14.00u tot 15.00u enkel rollers

15.30u tot 16.30u enkel rollers


Koen Spitaels

Fort van Merksem

Fortsteenweg 120

2170 Merksem (Antwerpen)

20.00u tot 22.00u Roller + Lopers volwassen


Ludo l’ Ecluse

Rudy de Ridder

Eric Bortels

Dagcentrum de Piste

Oudstrijderslaan 44F

3530 Houthalen-Helchteren

(Maandelijks) 10.30u tot 11.30u Algemene G-training


De witte Mol

Galbergen 21

400 Mol.

Van 10.15 tot 11.15 algemene G-training


Jo Pollaris

Zaterdag

sportcentrum Sint-Gillis,

Van Langenhovestraat 203

9200 Dendermonde

17.00u tot 18.00u Jongeren + volwassenen met motorische beperking

Honbu Dojo JKS Benelux,

Slangebeekstraat 21 3511 Kuringen

Ass Lopers kind beginners 10.00u tot 10.50u

Ass Rollers + Lopers kind 11.00u tot 12.00u

Rollers met buddy 14.00u tot 15.00u


Eric Bortels

Jo Pollaris

Britt Quanten

Ludo l’ Ecluse

Rudy de Ridder

VZW Het Trapke

Domherenstraat 3

3550 Heusden-Zolder

Van 18.30u tot 19.30u Lopers algemeen


Jenny Bams

Benjamin Gijsbers

Hilde Vaes


Britt Quanten

Eric Bortels

Valerie Gijbels

Freinetschool Het Wijdeland

Geelstraat 51

3800 Sint-Truiden

(Parkeren op de speelplaats)

17.00u tot 17.45u - 18.00u tot 18.45u verstandelijke beperking


Sporthal 'De Klodde'

Dendermondebaan 10

9240 Zele

kinderen tussen 6 en 18 jaar  met ASS en/of mental beperking die nood hebben aan structuur en visualisatie.

Woensdag 14.00u - 15.00u

(Voor seizoen 2022-2023 enkel op: vrijdag 16/09 - vrijdag 04/11

Vrijdag - vrijdag 03/02 - vrijdag 24/03 en vrijdag 19/05             



Ludo l’ Ecluse

Sporthal 'De Klodde'

Dendermondebaan 10

9240 Zele

kinderen tussen 6 en 18 jaar  met ASS en/of mental beperking die nood hebben aan structuur en visualisatie.

Vrijdag 18.00u - 19.00u

( voor seizoen 2022-2023 enkel op : vrijdag 16/09 - vrijdag 04/11 -

vrijdag 23/12 - vrijdag 03/02 vrijdag 24/03 en vrijdag 19/05)





Ludo l’ Ecluse

Fik Billen

Eric Bortels

Jenny Bams

Fik Billen